INFORMACIJA

Apie atranką pradinio ugdymo mokytojo pareigoms Buivydiškių pradinėje mokykloje užimti

Darbo vieta: Buivydiškių pradinė mokykla, Beržų g. 2A, Buivydiškės, Vilniaus r.
Pareigybė: pradinio ugdymo mokytojas.
Darbo krūvis: 22 pamokos.
Darbo sutartis: neterminuota nuo 2020 m. rugsėjo 1 d.
Kvalifikaciniai reikalavimai pradinio ugdymo mokytojo pareigoms užimti: aukštasis išsilavinimas, pradinio ugdymo pedagogo kvalifikacija.
Atrankos būdas: pokalbis.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. Prašymą dalyvauti atrankoje.
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento (ų) kopiją (as).
4. Gyvenimo aprašymą.
5. Darbo stažą patvirtinančių dokumentų kopijas.
6. Dokumentų, liudijančių kvalifikacinių reikalavimų atitikimą, kopijos (jeigu turi). Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną.

Pretendentas gali pateikti ir kitus dokumentus:
1. Buvusių darboviečių rekomendaciją (as).
2. Motyvacinį laišką.

Dokumentų pateikimas: dokumentus pateikti iki 2020 m. birželio 25 d. Dokumentai gali būti asmeniškai pristatomi į mokyklos raštinę, išsiųsti el. paštu: [email protected] arba registruotu laišku adresu: Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla, Beržų g. 2A, LT-14165 Buivydiškės, Vilniaus r.
Atrankos (pokalbio laikas): 2020 m. birželio 30 d. 10.00 val.
Pretendentams, atitinkantiems keliamus reikalavimus, jų pateiktu telefonu ar elektroniniu paštu, bus praneštas tikslus pokalbio laikas (valanda). Papildoma informacija tel.: (8 640) 28720.

Buivydiškių pradinės mokyklos
l. e. direktoriaus pareigas