Gerbiami tėveliai!

Mokyklos tarybos posėdyje (2020-05-19) buvo priimtas sprendimas mokymosi procesą iki mokslo metų pabaigos organizuoti nuotoliniu būdu.

2020-06-01 – 2020-06-05 – vyksta nuotolinis ugdymo procesas, tačiau teikiantis galimybę organizuoti individualias/grupines konsultacijas pagal mokytojų iš anksto sudarytą grafiką, laikantis grupių izoliacijos principo. Konsultacijos bus skiriamos užpildyti mokymosi, vertinimo spragas, siekiant suteikti reikalingą mokymosi pagalbą, padėti mokiniams sumažinti karantino metu patirtą stresą bei stiprinti socialines emocines kompetencijas.

Tvarkaraštis birželio 1-5 d.

Mokinių atostogos prasideda 2020-06-08.

Birželio 8-12 dienomis mokykloje bus organizuojama mokinių vasaros poilsio stovykla, kurios prioritetas – specialiųjų poreikių ir socialiai remtinų šeimų vaikai (prognozuojama, kad bus laisvų vietų, todėl norintys dalyvauti, prašome kreiptis į administraciją).

Linkime sveikos ir nuotaikingos vasaros!